Doprava a platba

Metoda dopravyCena
Česká pošta – Balík do ruky 89 Kč
Česká pošta – Balík na poštu 85 Kč
Uloženka 43 Kč
Zásilkovna 50 Kč

 

Metoda platbyCena
Dobírka – Česká pošta 30 Kč
Dobírka Zásilkovna 30 Kč
Dobírka Uloženka 30 Kč

 

Popis možností dopravy

Česká pošta - Balík do ruky

Logo Balik Do ruky

Česká pošta doručí balíček na vámi zvolenou adresu a garantuje doručení následující pracovní den.Předem se o doručení dozvíte prostřednictvím SMS nebo e-mailu. Můžete si upravit čas nebo způsob doručení prostřednictvím internetu. Česká pošta Vás informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Ve vybraných lokalitách Česká pošta nabízí volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na nejbližší poště.

 

Česká pošta - Balíček na poštu

Logo Balik Na postu

Česká pošta vám balíček doručí přímo na jednu z 2 600 pošt, kterou si sami vyberete - vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Prostřednictvím SMS nebo e-mailu totiž víte, odkdy na Vás bude čekat. Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Sami si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

 

Služba Uloženka:

Principem služby je unikátní propojení specializovaných podacích míst, expresní dopravy, informačního systému, školených pracovníků a logistické i partnerské podpory.

Jak Uloženka funguje

Až 14 dnů jsou zásilky připravené pro osobní odběr na více jak 250 nejfrekventovanějších místech ČR a SK, s možností platby zboží na dobírku. Svoji zásilku můžete sledovat pod unikátním kódem balíku na stránce: https://www.ulozenka.cz/pro-prijemce-zasilek


 

Vyzvednutí na Odběrném místě Zásilkovna:

Zásilkovna - logo

Jsme přeborníci na posílání a doručování. Svou objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. S komfortem a péči, kterou si zasloužíte! Svoji pobočku snadno vyhledáte na: https://www.zasilkovna.cz/pobocky


Compare